سرپرست معاونت غذا و دارو معرفی شد

انتشار محتوا: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۶:۳۲:۰۰ بعد از ظهر

مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید معاونت غذا و دارو ، با حضور جمعی از مسئولان، مدیران و کارکنان دانشگاه در سالن زکریا برگزار شد.به گزارش وب‌دا، رئیس دانشگاه در ابتدای این مراسم ضمن تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر، از فرصت مسئولیت به عنوان یک نعمت برای خدمت شایسته و بی منت به مردم یاد کرد و افزود: انقلاب اسلامی مرهون خون شهدا و تلاش‌ها و جانفشانی‌های زیادی است که ما باید با خدمت صادقانه و شایسته به مردم ، از آرمانهای امام راحل(ره) و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی حراست و پاسداری نماییم.
دکتر رضا احمدی، با اشاره به حدیثی از " امام حسین (ع): نیاز مردم به شما از نعمتهای خدا بر شماست، از این نعمت الهی خسته و ملول نشوید." ، افزود: فرصت خدمت، امانتی است که در اختیار مسئولان قرار گرفته و باید از این فرصت در جهت خدمت به مردم، به درستی استفاده کرد.
وی از خدمات دکتر عطار در مدت مسئولیت خود در معاونت غذا و دارو قدردانی و برای وی آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه این جلسه معاون توسعه مدیریت و منابع، معاون درمان، معاون بهداشت، معاون آموزشی و معاون تحقیقات و فناوری در سخنانی ، از همکاری و تعامل معاونت غذا و دارو با معاونتهای مختلف و از تلاشهای دکتر عطار در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کردند.
همچنین یکی از کارشناسان غذا و دارو به نمایندگی سایر کارکنان و کارشناسان این معاونت، از حمایت‌ها و خدمات دکتر عطار سپاسگزاری کردند.
معاون سابق غذا و دارو هم در سخنانی ضمن تشکر از حمایت‌های دکتر احمدی ریاست دانشگاه، گفت: خدمت در نظام جمهوری اسلامی افتخار بزرگی است که باید قدر آن را دانست.
دکتر نوید عطار افزود: دوره حضور من در معاونت غذا و دارو با همه فراز و نشیب‌ها، تجربه های ارزنده ای به همراه داشت و امیدوارم بتوانم از این تجربیات در جهت خدمت به سایر هموطنان عزیزمان استفاده کنم.
دکتر کریمی سرپرست جدید معاونت غذا و دارو هم در این جلسه ضمن تشکر از دکتر احمدی به خاطر حسن اعتماد به وی، اظهار امیدواری کرد که با همکاری و تعامل سایر معاونت‌ها بتواند در جهت تحقق اهداف سازمانی و برنامه های این معاونت گام برداریم.
وی، ارتقای کمی و کیفی کنترل و نظارت در حوزه غذا و همکاری و تعامل با معاونت درمان در حوزه دارو را از جمله مهمترین اهداف خود برشمرد.
در پایان این جلسه از خدمات دکتر نوید عطار معاون سابق غذا و دارو تجلیل و دکتر مهدی کریمی نوقابی به عنوان سرپرست جدید معاونت غذا و دارو معرفی شد.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس